Neden Aralsan?

1999 yılında Mak. Yük. Müh. Mustafa Aral tarafından kurulan Aralsan Isı Cihazları İnş.Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti., kurulduğu günden itibaren mühendislik çalışmalarına dayalı üretim yapmayı hedefleyen bir şirkettir. 

1999 yılında Mak. Yük. Müh. Mustafa Aral tarafından kurulan Aralsan Isı Cihazları İnş.Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti., kurulduğu günden itibaren mühendislik çalışmalarına dayalı üretim yapmayı hedefleyen bir şirkettir. Tüm üretimlerinde kendi mühendislik bilgi birikimini kullanan Aralsan, yalnızca buhar kazanı ve ısı cihazları yapmakla kalmamakta, aynı zamanda proses çözümlemeleri ile müşterilerinin üretim süreçlerini doğru çözümlemesini ve doğru yatırımlar yapmasını sağlayan mühendislik hizmeti vermektedir. Zaten Aralsan'ı rakiplerinden ayıran en önemli özelliği de budur.

 

Geliştirdiği ürünlerle piyasada teknolojik önder konumuna gelen Aralsan, ülkemizin ihtiyacı olan yenilikçi yaklaşımları şirket politikası olarak benimsemiş bir kuruluştur.

 

Türkiye içinde olduğu kadar Avrupa, Asya ve Afrika ülkelerine de ihracat yapan Aralsan, sermayesine oranla yüksek ihracat kapasitesi ile benzer boyutlardaki diğer firmalarla kıyaslanamayacak kadar ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.